W nowym roku świętuję wyjątkowe chwile

2023-01-05

Nowy Rok to moment, w którym wielu z nas przygotowuje postanowienia noworoczne. Dla jednych to doskonała motywacja do działania, dla innych sposób na osiąganie celów lub po prostu wprowadzenie dobrych nawyków.

 

Jakie można mieć postanowienia noworoczne i jak ich dotrzymać?

Wśród najpopularniejszych postanowień możemy znaleźć m. in. rzucenie palenia, zrzucenie zbędnych kilogramów, wyjazd marzeń czy nauka języka obcego.  Lista może być naprawdę długa, ale warto skupić się na tym, na czym najbardziej nam zależy, co dopasowane jest idealnie do naszych potrzeb. Im bardziej przemyślane postanowienia, tym łatwiej będzie ich dotrzymać. Przy ich formułowaniu warto skupiać się na tym, co chcemy osiągnąć. Jeżeli dane postanowienie jest bardzo ogólne, podzielić je na mniejsze cele/zadania. Podczas realizacji należy być cierpliwym, niektóre postanowienia będą łatwiejsze w realizacji, inne będą wymagały więcej wysiłku i czasu. Ważne jest też nagradzanie się i świętowanie tego co udaje się zrealizować.

 

Postanowienia noworoczne na 2023 rok!

Zachęcamy Cię, aby do swojej listy tegorocznych postanowień dopisać jeszcze jedno:

W TYM ROKU ŚWIĘTUJĘ WSZYSTKIE WYJĄTKOWE CHWILE

 

W dzieciństwie rodzice świętowali każdą wyjątkową chwilę: Twój pierwszy krok, słowo, później urodziny i inne okazje. Nie zatracaj tego będąc dorosłym – okazji do świętowania jest wiele. Zarówno te typowo kalendarzowe jak Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Mamy i Taty, rodzinne: imieniny, urodziny, jubileusze, czy zawodowe: awans, zmiana pracy, ukończenie ważnego projektu.

 

Świętuj i dbaj o relacje z najbliższymi

Ostatnie lata pełne niepewności spowodowały, że może nie myślałeś o świętowaniu. Dodatkowo ciągle narzekasz na brak czasu, najbliższym wysyłasz tylko sms’y z życzeniami bo znów nie możesz przyjechać na uroczystość rodzinną. Czas to zmienić! Zacznij cieszyć się każdą chwilą. Wykorzystuj okazje do świętowania z najbliższymi i buduj dzięki temu piękne relacje – bo tego nie zastąpi Ci nic!

+48 534 904 027