Zaręczyny w Walentynki - czy to dobry pomysł?

2023-02-14

Pierścionek już kupiony, ale nadal zastanawiasz się kiedy i w jaki sposób się oświadczyć? Wahasz się czy lepsze będą zaręczyny w dowolnym dniu, czy może lepiej zrobić to podczas wybranej kalendarzowej okazji np. w Walentynki? Nie ma idealnej odpowiedzi na to pytanie – zastanów się co najbardziej ucieszyłoby Twoją wybrankę. Często okazuje się, że podczas wspólnych rozmów delikatnie podpowiadała Ci, jak wyobraża sobie tę chwilę.

 

Kiedy i gdzie się oświadczyć?

Te dwa podstawowe pytania ciągle pojawiają się w Twojej głowie. Nie wiesz jaki termin będzie najlepszy i wciąż zastanawiasz się jakie miejsce wybrać, aby zadać wybrance to najważniejsze pytanie. Nie panikuj i spokojnie zastanów się jaka jest Twoja ukochana, a na pewno szybko wybierzesz idealną datę i miejsce. Zadaj sobie kilka pytań, szczerze na nie odpowiedz i działaj.

- Czy Twoja dziewczyna to osoba, która uwielbia świętować różne okazje (Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny itp.)?

- Czy Twoja dziewczyna lubi niespodzianki?

- Czy Twoja dziewczyna woli kiedy na randki wychodzicie w miejsca pełne ludzi, czy raczej woli ten czas spędzać tylko z Tobą, gdzieś z dala od innych?

 

Przede wszystkim słuchaj!

Jeżeli będziesz uważny może okazać się, że Twoja dziewczyna podpowie Ci jak wyobraża sobie tę wymarzoną chwilę. Słuchaj uważnie kiedy mówi o zaręczynach swoich koleżanek, czy kiedy oglądacie filmy, w jaki sposób komentuje sceny zaręczyn. Bardzo często możesz wtedy poznać jej punkt widzenia, to czego na pewno nie chciałaby lub to o czym marzy w tej wyjątkowej chwili.

 

Czy zaręczyny w walentynki to dobry pomysł?

Wracając do początkowego pytania – już wiesz, że niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi i tylko Ty możesz sam ocenić czy zaręczyny w tym dniu to dobry pomysł. Na pewno jest to data bardzo symboliczna, którą z łatwością zapamiętacie. Jeżeli Twoja dziewczyna uwielbia takie okazje – będzie zachwycona, ale jeżeli woli świętowanie bez okazji i dużą oryginalność to nie wybieraj tego terminu. Pamiętaj też, że data to jedno, ważne jest też to, w jaki sposób się oświadczysz. A w tym przypadku możliwości jest bardzo dużo, zaczynając od tych najbardziej klasycznych jak kolacja, kończąc na oryginalnych, autorskich pomysłach.

 

+48 534 904 027